VCA
Laatste Minuut Risico Analyse in uw broekzak
In het kader van VCA certificering dienen uw medewerkers vanuit de VCA 2008 versie op hun werkplek een Laatste Minuut Risico Analyse (LMRA) uit te voeren. Het kan echter een zware opgaaf zijn om uw medewerkers in te laten zien dat er gevaren op de werkplek zijn en hoe zij daarmee om dienen te gaan.
LMRA-checklist
TÜV Nederland heeft daarom iets bedacht dat uw medewerkers bewuster maakt van gevaren bij risicovolle werkzaamheden door een simpel en compact hulpmiddel. We hebben ze genoemd: ‘LMRA-checklists’. Deze gelamineerde kaartjes – niet groter dan een pinpas – bevatten een korte checklist met punten die uw medewerkers doornemen voor zij met hun werk beginnen om zodoende veiligheidsrisico’s tot een minimum te kunnen beperken.
LMRA-posters
Er zijn daarnaast ook LMRA-posters beschikbaar. Deze posters helpen u om uw medewerkers er aan te blijven herinneren om de LMRA-checklists te gebruiken. Mits u ze natuurlijk op een plek neer hangt waar uw medewerkers ze vaak zien!
Bestellen
We stellen deze kaartjes tot een vastgesteld maximum aantal kosteloos beschikbaar aan al onze VCA-klanten. Boven deze grens berekenen we de kostprijs en verzendkosten. Bent u geen klant van TÜV Nederland? Dan bieden we u toch de optie LMRA-checklists en/of posters bestellen.
Voor meer informatie neemt u contact met ons op per telefoonnummer 0499-339500 (optie 4) of per e-mail:
info
tuev.nl
| Discussieer met ons mee over dit onderwerp op de TÜV Nederland LinkedIn groep. |
